В кінці календарного року на Гурбах відслужено подячний молебень

31 грудня 2020 року Божого (18 грудня ст.ст.), в останній день 2020-го року за цивільним календарем, у трапезному Трьохсвятительському храмі Гурбиснького Свято-Воскресенського монастиря було відслужено подячний молебень за прожитий рік з читанням акафісту «Слава Богу за все!»

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні насельників монастиря ієромонаха Марка (Лісного) та ієромонаха Іллі (Соцького).

По завершенні богослужіння отець-намісник звернувся до присутніх вірян та братії монастиря з вітальним словом побажавши гарного нового 2021 року, який за цивільним календарем настає завтра. Також отець Онуфрій запросив з цієї нагоди усіх бажаючих відвідати завтрашню Божественну Літургію та долучитися до спільної молитви за добробут українців і процвітання нашої Держави у новому 2021-му році.

Нагадаємо, у нашому Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах в Урочищі Гурби богослужіння відбуваються щодня.

При бажанні кожен має можливість подати записки "за здоров`я" та "за упокій" на нашому сайті он-лайн за наступним посиланням: http://monastyr.rv.ua/?info=724

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах