Архімандрит Онуфрій взяв участь у чині освячення єпархіального храму Закарпатської єпархії

29 грудня 2020 року Божого (16 грудня ст.ст.), на запрошення керуючого Закарпатською єпархією Православної Церкви України Преосвященнійшого єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія та з благословення керуючого Рівненською єпархією Високопреосвященнійшого архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) взяв участь у богослужіннях з нагоди освячення новозбудованого єпархіального храму на честь преподобного Амфілохія Почаївського міста Ужгород.

Очолив богослужіння Високопреосвященнійший архієпископ Вишгородський Агапіт у співслужінні Преосвященнійшого єпископа Варсонофія та запрошеного духовенства.

Після Чину Великого освячення храму, зокрема освячення престолу, хресного ходу навколо церкви та окроплення святою водою новозбудованої святині та вірян, духовенством на чолі з Владиками Агапітом та Варсонофієм було відслужено першу Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у новоосвяченому храмі.

Під час богослужінь цього дня, за якими окрім запрошеного духовенства молилися місцеві віряни та представники органів влади, було піднесено молитви за визволення українського народу від пошесті згубної, за воїнів ООС та звільнення землі української від московських та інших загарбників.

Наприкінці Літургії Його Високопреосвященство Владика Агапіт звернувся до Преосвященнійшого єпископа Варсонофія, вірян та фундаторів храму з вітальним словом.

У свою чергу Владика Варсонофій подякував Владиці Агапіту, духовенству та вірянам за звершені богослужіння і спільну молитву, а також висловив свою глибоку вдячність усім, хто долучився до справи спорудження Божого храму.

З благословення та від імені Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, фундаторам і жертводавцям Владиками було вручено церковні нагороди.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах