Монастирське богослужіння в день святої великомучениці Варвари

17 грудня 2015 року, в день памяті свято великомучениці Варвари у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієрея Романа Сєткіна.

За літургією були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

По завершенні Літургії зі словами повчальної проповіді до вірних звернувся отець Роман.

По завершенні Літургії братія відслужила водосвятний молебень на джерелі святої великомучениці Варвари.

ДОВІДКА: Джерело Святої Великомучениці Христової Варвари розташоване неподалік монастиря у мальовничому куточку урочища Гурби.

Багато років з нього б'є цілюща кришталево чиста свята вода, яка, за молитвами Святої Великомучениці Варвари, несе людям благодать та зцілення від недугів.

Запрошуємо усіх благоговійно з молитвою споживати цей дар Божий та отримувати через заступництво Великомучениці Варвари здоров'я душі і тіла, просвічення розуму, укріплення душевних і тілесних сил та безмежні щедроти від Всемилостивого Господа!

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"