Монастирські богослужіння у неділю 24-ту після П`ятидесятниці, ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

21 листопада 2020 року Божого (8 листопада ст.ст.), у день пам`яті святого Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних сил безплотних, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника очолив ієромонах Ілля (Соцький).

22 листопада 2020 року Божого (9 листопада ст.ст.), у неділю 24-ту після П`ятидесятниці,  ікони Божої Матері «Скоропослушниця», у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника очолив ієрей Сергій Баранецький у співслужінні протодиякона Андрія Бурдика.

На запричасному стиху отець-протодиякон виголосив повчальну проповідь про силу глибокої віри та важливість заступництва Пресвятої Богородиці, ікону Якої названу «Скоропослушниця» того дня вшановувала Православна Церква і список якої постійно є у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря.

По завершенні Літургії до вірян звернувся о. Сергій, який привітав усіх з недільним днем, подякував за спільну молитву та побажав усім Божого благословення.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах