Монастирське богослужіння у неділю 21-шу після П`ятидесятниці

1 листопада 2020 року Божого (19 жовтня ст.ст.) у неділю 21-шу після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні  ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Після літургії братією монастиря було відслужено недільний молебень. По завершені  молебню отець Онуфрій звернувся до всіх присутніх з повчальним словом. Також привітав усіх причасників і  парафіян, які прибули на молитву до монастиря, з Воскресним днем.

Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах