Богослужіння в день свята Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

14 жовтня 2020 року Божого, у день свята Покрова Пресвятої Богородиці, у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершено урочисті богослужіння які з благословення намісника обителі архімандрита Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією традиційно були піднесенні особливі додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців і, звичайно, за усіх захисників України, особливо за українських воїнів, що сьогодні захищають волю і незалежність України на Донбасі та припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні Літургії братія відслужила традиційний молебень до Пресвятої Богородиці перед Почаївською Її іконою, по завершенні якого усіх присутніх вірян за традицією було помазано благословенним єлеєм.

З вітальним та повчальним словом до присутніх звернувся о. Лука, який привітав усіх зі святом та закликав завжди молитися за всіх захисників Української Держави: і за тих, що самовіддано відстоюють сьогодні її волю та незалежність, і за спокій душ від віку полеглих у боях – за тих хто виявив найбільшу любов сповнивши слова Христові та віддавши свої життя за своїх братів-українців.

Після молебню братією монастиря було відслужено на меморіальному комплексі панахиду за загиблими воїнами УПА, та усіма воїнами і захисниками нашої Вітчизни, які борючись із супостатами та окупантами віддали своє життя за мир і збереження нашої Української Держави.

Після завершення панахиди отець Лука  звернувся до вірних, побажавши щоби Пресвята Владичиця ніколи не полишала нашого багатостраждального українського народу, а завжди охороняла Своєю опікою та заступництвом покриваючи чесним Своїм омофором.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"