Архімандрит Онуфрій взяв участь у Всенічному бдінні напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці

13 жовтня 2020 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне було звершено урочисте Всенічне бдіння, яке на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Владиці Симеону співслужив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архімандрити Кіріон (Інасарідзе) та Онуфрій (Ляда), старший священик кафедрального храму протоієрей Роман Довбета та клірики собору.

Після полієлею владика Симеон помазав духовенство та мирян благословенним за літією єлеєм.

Завтра, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Покровському соборі буде звершена урочиста Божественна літургія, яка розпочнеться о 09:00 год. Богослужіння транслюватиметься в прямому ефірі телеканалів ITV та UA:ПЕРШИЙ, а також на FACEBOOK сторінках Київської Митрополії та Рівненської єпархії.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії.