На території Свято-Покровського собору буде встановлено меморіал пам’яті Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО

13 жовтня, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, на території Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне, у співслужінні намісника Св`ято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімадрита Онуфрія (Ляди) та соборного духовенства  очолив поминальну панахиду за воїнами, які відали своє життя на Сході України.

По завершенні відправи владика Іларіон окропив місце, де буде

встановлено меморіал пам’яті Героям Небесної Сотні та воїнам, які загинули на Сході України. Слід відзначити, що меморіальна дошка пам’яті на території кафедрального храму буде встановлена з ініціативи ГО «Єдина родина Рівненщини», за підтримки Віктора Шакирзяна.

Також архієрей, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив медаллями «За жертовність і любов до України» посмертно воїнів, які загинули в зоні проведення бойових дій.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії