Монастирське богослужіння у неділю 17-ту після П`ятидесятниці після Воздвиження

4 жовтня 2020 року Божого (21 вересня ст.ст.) у неділю 17-ту після П`ятидесятниці після Воздвиження, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні  ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

Після літургії братією монастиря було відслужили недільний молебень. По завершені  молебню отець Онуфрій звернувся до всіх присутніх з повчальним словом. Також привітав усіх причасників, парафіян  і паломників, які прибули на молитву до монастиря з недільним днем, та склав особливу подяку паломницькій службі "Метеора" та Віктору Володимировичу Шакирзяну за всебічну допомогу Гурбинській обителі.

Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах