Монастирське богослужіння у день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього

27 вересня 2020 року Божого, у день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання за мир в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави та припенення згубної пошесті, епідемії.

З повчальним словом про Хрест до присутніх звернувся отець Онуфрій.

По завершенні Літургії братією монастиря під спів "Хресту Твоєму покланаємось, Владико,..." разом з усіма присутніми було звершено поклоніння Чесному Хресту, а усіх вірян за традицією було помазано благословенним єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"