Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в неділю 15-ту після П`ятидесятниці в храмі Святого Володимира у Львові

20 вересня 2020 року Божого (7 вересня ст.ст.) у неділю 15-ту після П`ятидесятниці перед Воздвиженням, у Свято-Володимирському храмі  міста Львова було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні настоятеля храму прот. Олега Грициняка та прот. Василя.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння отець Онуфрій звернувся до мирян зі словами повчальної проповіді, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву настоятелю храму отцю Олегу.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах