Намісник обителі співслужив єпископу Митрофану за чином освячення храму в смт. Володимирець

29 серпня 2020 року Божого (16 серпня ст.ст.), у Неділю 12-ту після П`ятдесятниці, у смт. Володимирець Вараського р-ну Рівненської обл. було звершено чин освячення новозбудованого храму на честь Нерукотворного Образу Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, чин освячення та першу Божественну Літургію в новоосвяченому храмі звершив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Віталій Боднар, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких могилах архімандрит Софроній (Бордюк), намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда), благочинний Яворівського благочиння (Львівська єпархія) протоієрей Тарас Піджарко, благочинний Корецького благочиння протоієрей Іван Мациканич, настоятель храму протоієрей Михайло Льода та запрошене духовенство.

Прикінці відправи єпископ Митрофан виголосив повчальне слово, та від імені архієпископа Іларіона, привітав настоятеля і парафіян із знаменною подією у їхньому житті.

Також владика Митрофан, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, за дорученням архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, відзначив меценатів та активних парафіян Орденами, Митрополичими та Архієрейськими грамотами.

Завершились урочисті богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії