Єпископ Митрофан очолив богослужіння у Гурбинському монастирі у неділю 12-ту після П`ятдесятниці

30 серпня 2020 року Божого  у неділю 12-ту після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення священноархімандрита обителі, керуючого Рівненською єпархією, Високопреосвященного архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона  очолив керуючий  Харківсько-Богодухівською єпархією Преосвященний єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

За Літургією Його Преосвященству співслужили намісник Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда),  ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), та ієрей Сергій Баранецький.

Після Літургії духовенством на чолі з Владикою Митрофаном було відслужено молебень перед початком навчального року.

Після відпусту Владика Митрофан звернувся до присутніх з повчальним словом. Подякувавши отцю-наміснику та духовенству за теплий прийом та гарну спільну молитву Його Преосвященство привітав усіх з недільним днем.

У свою чергю отець-архімандрит подякував Його Преосвященству за очолене Владикою спільне богослужіння та за слова вітання.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах