23 серпня 2020 року Божого у неділю 11-ту після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда).

Отцю наміснику співслужили ієромонах Марк (Лісний) та ієромонах Ілля (Соцький).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння отець архімандрит, виголосив повчальну проповідь, де ноголосив ,чи розуміємо ми, що не прощаючи своїм винуватцям, але промовляючи слова Господньої молитви ми виносимо самі собі вирок? Адже ми самі просимо Бога простити нас так само як ми простили ближніх за їх провини перед нами. Коли ж ми не прощаємо ближніх, то і Господь – не простить нас, бо вислухавши наше прохання вчинить саме так, як ми фактично просимо, навіть не задумуючись над важливістю такого прохання, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах