Архімандрита Онуфрія (Ляду) включено до складу Синодальної Комісії у справах монастирів та чернецтва

21 серпня 2020 року Божого під головуванням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

Серед низки питань журналом № 19 було затверджено склад Синодальної Комісії у справах монастирів та чернецтва, до якої було включено намісника  Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах архімандрита Онуфрія (Ляду).

Також членами Синодальної Комісії у справах монастирів та чернецтва затверджено архієпископа Вишгородського Агапіта, намісника Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва; архімандрита Костянтина (Марченко), намісника Жидичинського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, Волинська єпархія; архімандрита Феогноста (Бодоряка), Івано-Франківсько-Галицька єпархія; архімандрита Маркіяна (Каюмова), Львівсько-Сокальська єпархія; архімандрит Софронія (Чуприну), Вінницько-Барська єпархія; ігумен Онуфрія (Дзюпина), намісника Святогірського Положення ризи Пресвятої Богородиці чоловічого монастиря, Львівська єпархія, та ігуменю Наталію (Кудрянську), настоятельку Свято-Благовіщенського жіночого монастиря, м. Дніпро, Дніпропетровська єпархія.

Вітаємо отця-намісника з висловленою йому Священним Синодом довірою та бажаємо успішної та плідної праці у складі зазначеної комісії на благо розвитку чернецтва в Помісній Православній Церкві України!

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах