Намісник монастиря очолив богослужіння в селі Будераж

16 серпня 2020 року Божого (3 серпня ст.ст.) у неділю 10-ту після П`ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі села Будераж намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) очолив недільне Богослужіння.

Отцю наміснику співслужив клірик обителі ієромонах Марк (Лісний).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння було відслужено недільний молебень, в кінці молебню отець Онуфрій виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських могилах