Монастирське богослужіння в Свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

19 серпня 2020 року Божого (6 серпня ст.ст.), в день свята ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА  у Гурбинській обителі було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у спвіслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

Під час богослужіння, яке звершувалося у головному Свято-Воскресенському храмі, в числі мирян молилися прочани з сусідніх до монастиря сіл.

За Літургією підносилися особливі прохання за визволення України від нашестя чужинців, за воїнів, які захищають волю і незалежність України на Донбасі, за швидке одужання всіх поранених та про припинення згубної пошесті (епідемії)..

Багато вірних, серед яких чимало дітей, цього святкового дня приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після відпусту Літургії отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом, привітав усіх зі святом Преображення Господнього, після чого на подвір`ї навколо храму було звершено освячення плодів нового урожаю: винограду, яблук та інших плодів.

На завершення намісник ще раз привітав усіх зі святом, подякував духовенству, братії та присутнім вірянам за спільну молитву, а також побажав гарного і належного святкування та споживання благословенних плодів на користь тілесну та во славу Божу.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах