Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у Свято-Борисо-Глібському храмі Свято-Георгіївського монастиря з нагоди престольного свята

6 серпня 2020 року Божого (24 липня ст.ст.), у день пам`яті мучеників і страстотерпців Руських благовірних князів Бориса та Гліба, у святому хрещенні Романа та Давида, на запрошення намісника Свято-Георгіївського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря, очолив Божественну Літургію святителя Іоана Златоустого з нагоди престольного свята верхнього храму обителі на Козацьких Могилах.

Отцю Онуфрію за богослужінням співслужили намісник Свято-Георгіївського монастиря архімандрит Софроній (Бордюк) та протоієрей Олег Савчук.

По завершенні богослужіння отець Софроній від імені братії та кліру чоловічого монастиря на Козацьких Могилах привітав отця Онуфрія з черговою річницею з дня священичої хіротонії.

У свою чергу отець Онуфрій привітав отця Софронія та братію монастиря з престольним святом верхнього храму, а також подякував за запрошення та наголосив, що йому надзвичайно приємно було отримати це запрошення, адже його хіротонія в сан ієромонаха відбулася саме у день пам`яті благовірник князів-мучеників Бориса та Гліба і саме в цьому храмі монастиря на Козацьких Могилах, де свого часу він прийняв також і монаший постриг та був насельником цієї обителі.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах