Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в день Почаївської ікони Божої Матері

5 серпня 2020 року, в день свята Почаївської ікони Божої Матері, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань).

Піснеспіви виконував братських хор монастиря.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з святковим днем, подякував за спільну молитву, та побажав, щоб заступництво Божої Матері завжди перебувало з Вами.

Також усіх присутніх було помазано освяченим єлеєм.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах