Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у Свято-Володимирському храмі смт. Івано-Франкове з нагоди престольного свята

28 липня 2020 року Божого (15 липня ст.ст.), намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда), на запрошення благочинного Яворівського благочиння Дрогобицько-Самбірської єпархії, настоятеля Свято-Володимирського храму смт. Івано-Франкове (кол. Янів) Яворівського р-ну Львівської обл. протоієрея Назарія Дадака очолив відправу урочистих богослужінь з нагоди престольного свята храму, який сьогодні є візитною карткою цього селища.

За божественною Літургією святителя Іоана Золотоустого отцю архімандриту співслужили настоятель храму та запрошене духовенство Дрогобицько-Самбірської єпархії. Дияконське служіння здійснював протодиякон Андрій Бурдик. За богослужіннями також молився насельник Гурбинського монастиря ієромонах Лука (Зань).

Під час літургії особливі прохання були піднесені за визволення землі української від нашестя чужинців, за мир в Україні та перемогу нашого війська над ворогом. Також отцем Онуфрієм було виголошено молитву за визволення українського народу від згубної пошесті, яка затверджена була Священним Синодом Православної Церкви України.

Після Літургії отець-архімандрит звернувся до вірян з повчальним словом, у якому привітав усіх з престольним святом, подякував за запрошення та наголосив на важливості для спасіння нашого народу встановлення рівноапостольним князем Володимиром державною релігією саме християнства - істинної віри в Єдиного Істинного Бога.

У свою чергу настоятель храму висловив подяку отцю-наміснику та всьому запрошеному духовенству за те, що розділили з ними радість святкування їхнього престольного свята. На знак братньої любові та подяки о. Назарій підніс о. Онуфрію просфору.

По завершенні Літургії та після виголошення уставних многоліть на подвір`ї храму було відслужено водосвятний молебень, а вірян за давньою традицією було помазано благословенним єлеєм.

Насамкінець духовенство та віряни вирушили хресним ходом до могили багаторічного будівничого та настоятеля Свято-Володимирського храму приснопам`ятного протоієрея Володимира Дадака, який минулого року відійшов до Господа. Тут духовенством соборно було звершено літію за упокій душі спочилого.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах