Богослужіння у неділю 7-му після П`ятдесятниці

26 липня 2020 року Божого (13 липня ст.ст.), у неділю 7-му після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку на запрошення намісника обителі очолив намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких могилах архімандрит Софроній (Бордюк). За Літургією  о. Софронію співслужили намісник Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда),  ієромонах Лука (Зань), ієрей Сергій Баранецький та ієромонах Ілля (Соцький).

Під час Літургії особливі молитовні прохання традиційно лунали за українських воїнів, які відстоюють незалежність нашої держави, та за визволення України від згубної пошесті.

Після Літургії духовенством було відслужно недільний молебень.

По завершенні молебню о. Софроній та о. Онуфрій привітали багаторічну меценатку Православної Церкви, добру християнку, генерального директора компанії «Євротон» Ярославу Юріївну Острожчук із Днем народження, який цьогоріч випав на цей недільний день.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах