Архімандрит Онуфрій взяв участь у освяченні храму на честь святої рівноапостольної княгині Ольги у Рафалівці

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

24 липня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон освятив храм на честь святої рівноапостольної княгині Ольги у селищі Рафалівка Володимирецького району та звершив у ньому Божественну літургію. 

 

Владиці співслужив благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Віталій Боднар, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах архімандрит Софроній (Бордюк), намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель храму протоієрей Тарас Кобзяк та запрошене духовенство.

 

Під час Малого входу, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, протоієрей Тарас Кобзяк, за ревне служіння Церкві, був удостоєний чергової священничої нагороди – права носіння хреста з прикрасами.

 

За богослужінням була піднесена молитва про позбавлення від коронавірусу та за лікарів, які докладають зусиль у боротьбі з епідемією.

 

По завершенні богослужіння ахієпископ Іларіон привітав громаду із знаменою подією у їхньому житті та відзначив активних парафіян і благодійників Архієреськими благословенними грамотами.

 

В свою чергу протоієрей Тарас Кобзяк подякува владиці за візит та очолену ним молитву.

 

Закінчилася урочиста відправа святковим многоліттям.


Пресслужба Рівненської єпархії