Монастирське богослужіння у неділю 6-ту після П`ятидесятниці

19 липня 2020 року Божого (6 липня ст.ст.) у неділю 6-ту після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння отець Сергій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах