Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у Свято-Петро-Павлівському храмі смт. Квасилів з нагоди престольного свята

12 липня 2020 року Божого (29 червня ст.ст.), у неділю 5-ту після П`ятдесятниці, на яку цьогоріч припав також день пам`яті святих славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда), на запрошення настоятеля Свято-Петро-Павлівського храму смт. Квасилів Рівненського р-ну Рівненської обл. протоієрея Ігора Кучерука, очолив відправу Божественної Літургії з нагоди престольного свята зазначеного храму.

Після відпусту отець Онуфрій звернувся до вірян з повчальним словом про важливість життя з Христом та єднання з ним як запоруку надійного захисту від лукавого. Також отець-намісник окремо акцентував у своїй проповіді на великому подвигу святих апостолів Петра і Павла та їхньому внеску у проповідування євангельського вчення та становлення Церкви Христової.

«Перебуваймо, дорогі браття і сестри, завжди з Богом, будьмо сповнені кам`яною вірою в Христа та беззаперечною любов`ю до Нього наслідуючи святих першоверховних апостолів Петра і Павла, поспішаймо навернутися, якщо сходимо зі шляху благочестивого життя, та проповідуймо Євангеліє Правди своїми доброчесними ділами, бо це є шлях до спасіння і Царства Небесного» – зазначив наприкінці отець Онуфрій.

Також отець-архімандрит подякував за запрошення громаді та настоятелеві храму протоієрею Ігору Кучеруку, який у свою чергу подякував отцю Онуфрію за спільну молитву.

Завершилися святкування уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах