Монастирське богослужіння в день свята Різдва Предтечі Іоана Хрестителя

7 липня (24 червня ст.ст.) 2020 року Божого, у день свята РІЗДВА ЧЕСНОГО СЛАВНОГО ПРОРОКА, ПРЕДТЕЧІ ТА ХРЕСТИТЕЛЯ ГОСПОДНЬОГО ІОАНА, у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння в цей день очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), протоієрея Тараса Гордона та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По закінченні богослужіння до  всіх вірян з повчальним словом звернувся отець Онуфрій, в якому розповів про життєву місію Іоана Предтечі та наголосив, що, оглянувши життєвий шлях і подвиг цього великого чоловіка, посланого від Бога, який «прийшов для свідчення, щоб свідчити про Світло», тобто про Христа, «щоб усі увірували через нього», ми повинні почути його «глас вопіющого в пустелі», і не лише почути, але й зробити висновки.

"Ми повинні переосмислити свій спосіб земного буття, принести Богові щире покаяння, і чистотою свого життя, світлими помислами, гарячою молитвою уподібнюватися Іоану Хрестителеві, до якого в цей день молитовно звертаємося словами «Святий великий Іоане, Предтече Господній, моли Бога за нас!»" - зазначив о. Онуфрій.

На завершення отець намісник подякував за спільну молитву та привітав усіх зі святковим днем а іменинників з днем ангела .

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"