Монастирське богослужіння у неділю 4-ту після П`ятидесятниці

05 липня 2020 року Божого у неділю 4-ту після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів та про припинення згубної пошесті (епідемії).

По завершенні богослужіння отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, та наголосив на тому, що Римський сотник руйнує багато звичаїв того часу і його приклад вказує нам, що незалежно від свого статусу в суспільстві, походження, статків і можливостей ми повинні завжди мати тверду віру в Бога, смирення перед Господом і людьми та щиру любов до ближніх, бо такими повинні бути істинні православні християни, які в майбутньому «возляжуть з Авраамом, Ісааком і Яковом у Царстві Небесному» (Мф.8:11), привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах