Вітання архімандриту Онуфрію з нагоди Дня тезоіменитства від братії та кліру Гурбинського монастиря

Ваше Високопреподобіє,
дорогий наш отче Онуфрію!

Від щирого серця братія та клір Гурбинського монастиря вітають Вас із Днем Вашого тезоіменитства!

В цей день Свята Православна Церква вшановує пам’ять великого подвижника Божого – преподобного Онуфрія Великого. Своїм подвигом аскетизму та гарячої безперестанної молитви він угодив Богові, бо знаємо з його житія, що Господь забезпечив праведника усім необхідним для аскета виростивши фінікову пальму для його поживи, виточивши джерело та посилаючи до нього Ангела, який приносив святому хліб та Святі Тайни. Він керувався виключно своєю вірою та бажанням спастися. Такою ж вірою і таким самим бажанням керувалися й Ви, коли вісім років тому обрали монаший спосіб життя, коли Вас було пострижено у чернецтво та названо ім’ям великого подвижника Господнього. Але йдучи цим життєвим шляхом Ви ведете до спасіння не лише свою душу, але й душі сотень і тисяч вірян, адже завдяки Вашим трудам за короткий час набув свого немалого розвитку Гурбинський Свято-Воскресенський монастир, у якому сьогодні є монахи та послушники, до якого тисячі вірян приїзжають вклонитися святиням та насититися духовною їжею.

Господь бачить Вашу віру та старання на благо монастиря та Української Православної Церкви і забезпечує Вас необхідним оточивши добрими людьми, меценатами та фундаторами, яких Ви гуртуєте навколо святої справи.

Кілька днів тому цю святу обитель вперше в історії з Першосвятительським візитом відвідав Предстоятель Церкви та започаткував будівництво ще одного храму, і в цьому є величезна заслуга Вас особисто, за що ми, смиренні Ваші послушники, складаємо Вам велику подяку!

Ми складаємо подяку за всі Ваші труди, за те, що прийшовши у духовну пустелю Ви зробили тут квітучий виноградник Христовий, в якому не змовкає гаряча молитва за весь український народ!

Бажаємо Вам, щоб Боже благословення завжди було на Вас, щоб Покровителька борців за волю України – Пресвята Богородиця своїм омофором огортала Вас, а святий Онуфрій Великий був ревним заступником перед Богом та Вашим сподвижником у праці на ниві Христовій!

Здоров’я Вам бажаємо, отче Онуфрію, нехай Господь подає Вам благоденственне і мирне життя і примножує роки Вашого життя!

Многая і благая літа Вам, дорогий наш отче-архімандрите!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреподобія смиренні послушники