Богослужіння у неділю 2-гу після П`ятдесятниці, всіх святих землі Української

21 червня 2020 року Божого (8 червня ст.ст.), у неділю 2-гу після П’ятдесятниці, всіх святих землі Української, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літругію святителя Іонана Золотоустого.

Очолив богослужіння намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда), якому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Нектарій (Мчедлідзе) , ієромонах Ілля (Соцький), ієрей Сергій Баранецький та протодиякон Андрій Бурдик.

По завершенні богослужіння до вірян з вітальним словом звернувся отець-намісник, а о. Андрій виголосив проповідь про подвиг українських святих.

Після обіду Гурбинський Свято-Воскресенський монастир з Першосвятительським візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший митрополит Київський та всієї України ЕПІФАНІЙ. Детальніше репортаж про візит Предстоятеля читайте тут >>>.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах