Вітальне слово архімандриту Онуфрію з нагоди 5-ої річниці з дня призначення намісником Гурбинського монастиря

Ваше Високопреподобіє,
всечесний отче-архімандрите!

Якщо озирнутися у червень 2015 року та порівняти із сьогоденням, а точніше порівняти як кардинально змінилася та якого розвитку набула наша Гурбинська обитель, то здається, що проминуло дуже багато часу. Насправді ж всього лише 5 років минуло з того дня, коли Вас було призначено намісником нашого монастиря.

Але за цей короткий термін під Вашим управлінням та Вашими стараннями було добудовано й освячено головний Свято-Воскресенський храм обителі, який сьогодні наповнений усією необхідною утваррю для належного проведення богослужінь, у якому перебуває багато шанованих святинь, та де комфортно перебувати вірянам у будь-яку пору року.

За 5 років кардинально преобразилась монастирська територія, Вашими стараннями організовано підсобне господарство для забезпечення життєдіяльності монастиря, триває розбудова, але найголовніше – обитель наповнилась монахами та, відповідно, неперестанною молитвою!

За цей короткий термін Гурбинська обитель стала популярним місцем духовного паломництва та історично-просвітницьким осередком.

Дякуємо Вам, отче Онуфрію, за Ваші труди, за турботу про обитель та всіх нас!

Бажаємо, щоб Всемилостивий Господь і надалі щодня благословляв добру та плідну Вашу працю в нашому монастирі і як намісника, так і як священика та монаха!

Многая і благая літа Вам, дорогий наш отче-наміснику!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреподобія смиренні послушники