Монастирське богослужіння в День Святого Духа

8 червня 2020 року Божого (26 травня ст.ст.) у перший тиждень після П`ятдесятниці Православна Церква святкує День Святого Духа.

Цього дня у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні Літургії до вірян з повчальним словом звернувся о. Онуфрій і  подякував присутнім за спільну молитву та побажав гарного святкового дня.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах