Архімандрит Онуфрій взяв участь в урочистому богослужінні у Свято-Покровському соборі в День Святої Трійці

7 червня 2020 року Божого (25 травня ст.ст.), в День Святої Тройці – П’ятидесятницю, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну Літургію та велику вечірню у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

За богослужінням владиці співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе), намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда), протоієрей Михаїл Болюк та клірики кафедрального храму.

Архієреське богослужіння транслювалось в прямому ефірі телеканалу «Рівне 1».

Після читання Святого Євангелія архієрей звернувся до пастви із словом проповіді.

За літургією звучала молитва про припинення пошесті згубної (епідемії).

По завершенні Божественної Літургії владика Іларіон, у співслужінні духовенства, очолив вечірню з читанням колінопреклонних молитов.

Після відпусту архіпастир привітав духовенство та вірнян із святом П’ятидесятниці.

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Високопреосвященство відзначив Віктора Шакирзяна Митрополичою благословенною грамотою з відзнакою.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії

Відеорепортаж Сфера-ТВ та інтерв`ю архімандрита Онуфрія