Монастирське богослужіння у день свята Вознесіння Господнього

28 травня 2020 року Божого Cвята Церква святкує дванадесяте Господське свято Вознесіння Господнє. В цей святковий день у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершино святкову Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія  (Мчедлідзе), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні Літургії до вірян з повчальним словом звернувся отець  Онуфрій і  подякував присутнім за спільну молитву та побажав гарного святкового дня.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах