Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння в Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого.

24 травня 2020 року Божого (11 травня ст.ст.), у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія  (Мчедлідзе)  та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні Літургії до вірян з повчальним словом звернувся о. Онуфрій і  подякував присутнім за спільну молитву та побажав гарного Воскресного дня.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах