Монастирське богослужіння в день перенесення мощів свт. Миколая із Мир Лікійських у Барі (1087)

22 травня 2020 року Божого, в день перенесення мощів свт. Миколая із Мир Лікійських у Барі (1087) ,  у головному  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив  намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієромонаха Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено молебень до святителя Миколая.

В кінці молебню отець Марк, виголосив проповідь, привітав усіх присутніх з святковим  днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах