Богослужіння в день памяті Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова

21 травня 2020 року Божого (08 травня ст.ст.), в день памяті Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова  у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда), якому співслужили прот. Тарас Волянюк та ієромонах Ілля (Соцький).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні літургії архімандрит Онуфрій подякував усім за спільну молитву та привітав усіх з святковим днем.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах