Монастирське богослужіння у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку

17 травня 2020 року Божого (4 травня ст.ст.), у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань), якому співслужили ієромонах Нектарій  (Мчедлідзе), ієрей Сергій Баранецький та ієромонах Ілля (Соцький).

За Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

З повчальним словом до присутніх звернувся о. Сергій.

По завершенні Літургії до вірян звернувся о. Лука, який привітав ієрея Сергія Баранецького з минувшим днем народження та  подякував усім за спільну молитву та побажав гарного Воскресного дня.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах