Богослужіння у неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого

10 травня 2020 року Божого (27 квітня ст.ст.), у неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія  (Мчедлідзе), ієромонаха Даниїла (Шишканинця), насельника Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких могилах, а також ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Літургією цього дня додаткові прохання було піднесено за всіх матерів України з нагоди міжнародного Дня Матері, яке більшість країн світу щороку святкують у другу неділю травня.

Також за Літургією підносилися традиційні прохання та молитви про припинення згубної пошесті (епідемії), за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України. Особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

Повчальну проповідь, з благословення отця-намісника, виголосив о. Сергій.

По завершенні Літургії до вірян звернувся о. Онуфрій, який особливо привітав усіх матерів з Днем Матері, подякував присутнім за спільну молитву та побажав гарного Воскресного дня.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах