Вітаємо жінок-християнок із Неділею святих жон-мироносиць!

Дорогі наші матері та сестри у Христі!

У цю світлу Неділю 3-тю після Пасхи, коли Православна Церква вшановує святих  жон-мироносиць, прийміть наші щирі вітання зі святом, яке сьогодні вже традиційно прийнято вважати днем жінки-християнки!

Багато в чому Ви завжди уподібнюєтеся цим святим жінкам, бо несете мир та любов у світ, своєю працею чи пожертвами турбуєтеся про красу Дому Господнього, а своїм співом наповнюєте храми Божі під час богослужінь. Ви своїм благочестивим життям подаєте приклад іншим, бережете віру християнську, проповідуєте любов до Бога та до ближніх, вселяєте у серця надію на Господа.

Нехай Воскреслий Господь наш Ісус Христос благословляє Вас та Ваші родини миром, злагодою, любов’ю, достатком у всьому та примножує Ваш вік довголіттям!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Архімандрит Онуфрій (Ляда)