Богослужіння в день свята Входу Господнього у Єрусалим

12 квітня 2020 року, у неділю шосту Великого посту, Квітну або Вербну, у день свята Входу Господнього у Єрусалим, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі, на Пантеоні Героїв УПА було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієрея Сергія Баранецького та ієромонаха Іллі (Соцького).

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

Також за давньою церковною традицією після Літургії духовенством було звершено чин освячення і благословення вербових гілок - символу пальмового віття, яким вітали Христа у Єрусалимі.

Після освячення вербу було роздано усім присутнім вірянам.

По завершенні Літургії отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах