Богослужіння у Лазареву суботу

11 квітня 2020 року Божого, у Лазареву суботу, у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі, на Пантеоні Героїв УПА,  було звершено святкове богослужіння присвячене 4-тій річниці освяченню головного храму обителі.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда), якому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієромонах Нектарій (Мчедлідзе), ієромонах Ілля (Соцький), ієрей Петро Майба та ієрей Сергій Баранецький.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

В кінці відправи отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з святковим днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах