Богослужіння в свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2020 року Божого, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого на Пантеоні Героїв УПА.

Богослужіння очолив намісник  монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні прот. Тараса Волянюка, ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

В кінці відправи отець Тарас, виголосив проповідь. По завершенні архімандрит Онуфрій привітав усіх присутніх з святковим днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах