Монастирське богослужіння в пяту неділю Великого посту, в день пам`яті преподобної Марії Єгипетської

Ввечері 04 квітня 2020 року Божого, напередодні неділі 5-ої Великого Посту, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння, яке з благословення намісника, очолив ієромонах Ілля (Соцький).

Піснеспіви за богослужінням виконував братський хор монастиря.

05 квітня 2020 року Божого, у неділю 5-ту Великого Посту, в день пам`яті преподобної Марії Єгипетської,  було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого на Пантеоні Героїв УПА. Богослужіння очолив намісник  монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні прот. Тараса Волянюка, ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

В кінці відправи отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах