Монастирське богослужіння в четверту неділю Великого посту, в день пам`яті преподобного Іоана Ліствичника

Ввечері 28 березня 2020 року Божого, напередодні неділі 4-ої Великого Посту, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння, яке з благословення намісника, очолив ієромонах Лука (Зань).

Піснеспіви за богослужінням виконував братський хор монастиря.

29 березня 2020 року Божого, у неділю 4-ту Великого Посту, в день пам`яті преподобного Іоана Ліствичника,  було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого на Пантеоні Героїв УПА. Богослужіння очолив намісник  монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієромонаха Іллі (Соцького) та ієрея Сергія Баранецького.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

В кінці відправи отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах