Вітання наміснику Гурбинського монастиря від братії та кліру з нагоди Дня народження

Ваше Високопреподобіє,
дорогий наш наміснику,
всечесний отче Онуфрію!

Прийміть від братії та кліру
ввіреного Вам Гурбинського монастиря
найщиріші вітання
із Днем Вашого народження!

Як і щороку ми в цей день ми возносимо свої посилені молитви за Вас, щоб Господь благословив кожен день Вашого життя та Вашу невтомну працю на ниві Христовій!

Ми просимо заступництва для Вас у Пресвятої Богородиці, ми звертаємося молитвами до усіх святих, щоб вони своїм покровительством були Вам поплічниками в трудах у винограднику Божому.

Нехай Ваш Ангел Хранитель ні на крок не відступає від Вас, охороняє та супроводжує Вас у всіх Ваших благочестивих справах по розбудові нашої Свято-Воскресенської обителі та Помісної Православної Церкви України.

Бажаємо Вам, отче-архімандрите, щоб немеркнуче та нетварне світло Пресвятої Тройці повсякчасно зігрівало та осіняло Ваші душу, серце і розум, нехай слова Вашої проповіді Євангелія Правди завжди дають добрий плід та приводять людей до спасіння!

Міцного здоров`я бажаємо Вам, отче Онуфрію, миру та злагоди!

Многая і благая літа Вам, дорогий наш отче-наміснику!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреподобія смиренні послушники