Архімандрит Онуфрій взяв участь у Архієрейському богослужінні в Хрестопоклонну неділю у Свято-Покровському кафедральному соборі

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

22 березня, у третю неділю Великого посту, Хрестопоклонну,  день пам`яті сорока мучеників Севастійських, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне. 

За літургією владиці співслужив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) та клірики кафедрального храму.

Архієрейське богослужіння транслювалось в прямому ефірі телеканалу «Рівне 1».

Після Євангельського читання архієрей звернувся до пастви із словами проповіді, в якій наголосив на виконанні необхідних рекомендацій та обмежень щодо боротьби з епідемією короновірусу, та закликав вірян і надалі проявляти милосердя, відповідальність, любов та турботу за своїх ближніх. 

За літургією лунала молитва про припинення пошесті згубної (епідемії), яка була прийнята Священним Синод Православної Церкви України.

Під час богослужіння архієрей звершив священичу хіротонію над ієродияконом Іллею (Соцьким), несельником Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря.


За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії