Монастирське богослужіння у 3-тю неділю Великого Посту, Хрестопоклонну

Ввечері 21 березня 2020 року Божого, напередодні неділі 3-ої Великого Посту, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння, яке з благословення намісника, очолив ієромонах Лука (Зань).

Під час всенічного бдіння, згідно Церковного Уставу, після великого славослів`я, під спів трисвятої пісні «Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас» на тетрапод урочисто було винесено для поклоніння Чесний і Животворчий Хрест Господній.

22 березня 2020 року Божого, у неділю 3-тю Великого Посту, Хрестопоклонну, в Свято-Воскресенському храмі Гурбинської обителі було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого. З благословення намісника очолив богослужіння ієромонах Лука (Зань) якому співслужив ієрей Сергій Баранецький.

За Божественною Літургією були піднесені особливі прохання про припинення згубної пошесті (епідемії), за мир та єдність в Україні та за воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави.

На завершення духовенство та віряни під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико,...» звершили поклоніння Чесному Хресту.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах