Монастирське богослужіння у 2-гу неділю Великого Посту, свт. Григорія Палами

14 березня 2020 року Божого, напередодні неділі другої великого посту, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено недільне всенічне бдіння.

15 березня 2020 року Божого у 2-гу неділю Великого посту та в день памяті святителя Григорія Палами у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено  Божественну Літургію святителя Василія Великого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе) ієрея Сергія Баранецького, та ієродиякона Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх хворих.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського Гурбинського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах