Монастирське богослужіння 1-ої неділі Великого Посту, Торжество Православ`я

8 березня 2020 року Божого, у 1-шу неділю Великого Посту, Торжество Православ`я, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію святителя Василія Великого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда).

За богослужінням йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Нектарій (Мчедлідзе) ієрей Сергій Баранецький та ієродиякон Ілля (Соцький).

Після відпусту Літургії духовенством було відслужено особливий святковий молебень Торжества Православ`я, під час якого возвеличувалася православна віра, виголошувалися многоліття усім, хто сьогодні трудиться фізично та духовно на благо Православної Церкви, а також згадувалися усі від віку отці та вчителі Церкви, царі і цариці, патріархи, єпископи та усі, хто ревно відстоював віру православну.

Під спів гімну святого Амвросія Медіоланського "Тебе Бога хвалимо" віряни приступили до цілування  ікони  Христа Спасителя  та помазування благословенним єлеєм.

На завершення до присутніх з вітальним та повчальним словом звернувся о. Онуфрій. Намісник привітав усіх присутніх зі святом Торжества Православ`я та подякувавши за спільну молитву побажав усім спасительного для душі проведення часу Великого Посту, Перша седмиця якого з Божою допомогою вже минула.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах