Монастирське читання другої частини Великого покаяльного канону преподобного Андрія Критського

03 березня 2020 року Божого, у вівторок першої седмиці Святої Чотиридесятниці, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено Велике повечір`я з читанням другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе).

За богослужінням молилась братія монастиря у повному складі.

По завершенні Великого повечір`я, братія відслужила заупокійну літію, де  були піднесені молитви за спокій душі усіх парафіян монастиря, братію та загиблими борцями за Незалежність України, які відали своє життя у боях на Майданах та на Донбасі.

В кінці богослужіння отець Онуфрій звернувся до парафіян з повчальним словом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"