Монастирське богослужіння в неділю сиропусну, прощену.

Ввечері 29 лютого 2020 року Божого, напередодні неділі сиропусної у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії монастиря. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

У недільний день 1 березня 2020 року Божого, у неділю сиропусну, прощену,  у головному  храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Нектарія (Мчедлідзе), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах